شما می توانید مشکلاتی را که در هنگام استفاده از برنامه اعم از مشکلاتی در نصب برنامه، هنگام استفاده از وب سایت برنامه، استفاده از خود برنامه یا هر مشکلی که در رابطه با محصولات شید و بخش های مختلف دارید، به وسیله ثبت درخواست پشتیبانی با ما در میان بگذارید. با توجه به بخش ثبت شده در درخواست شما، واحد مربوطه به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

در ثبت درخواست پشتیبانی مراحل زیر انجام می گیرد:

۱. از سمت راست صفحه “درخواست پشتیبانی” را انتخاب کنید.

درخواست پشتیبانی از قسمت پنل کاربری هم قابل دسترسی است.

۲. دکمه “درخواست جدید” را کلیک کنید. با انتخاب “درخواست جدید” به صفحه دیگری هدایت می شوید و در آن جزئیات درخواست خود را وارد می کنید.

۳.در این قسمت اولویت در خواست خود، نام محصولی که در مورد آن درخواست پشتیبانی دارید و بخش مربوط به درخواست خود را حتما انتخاب کنید.

انتخاب این سه قسمت ( اولویت، محصول، بخش) الزامی است.

۴. عنوان درخواست خود را وارد کنید.

۵. درخواست خود را  شرح دهید.

۶. دکمه “ثبت درخواست” را انتخاب کنید.

با زدن دکمه ثبت درخواست، به صفحه ای که در آن درخواست شما با تمام جزئیات وجود دارد، هدایت خواهید شد.

بر روی هر درخواست پشتیبانی ثبت شده، می توانید دوباره پیغام جدیدی وارد کنید که بعد از ثبت، پایین درخواست اصلی نمایش داده می شود. هم چنین هر درخواستی که از سمت پشتیبانی جواب داده می شود در زیر درخواست اصلی به همراه سایر پیغام ها نمایش داده می شود.

شما می توانید لیست تمام درخواست های خود را در سمت راست صفحه مشاهده کنید و با انتخاب هر کدامشان، جزئیات و وضعیت درخواست انتخابی در سمت چپ صفحه نمایش داده خواهد شد.